Salming Praha Pankrác
Otvíráme ve středu 9. května 2018 v 10:30!

Salming Praha Pankrác

Salming Praha Pankrác je Concept Store švédské sportovní značky Salming. Najdete v něm nejen veškeré produkty značky pro běhání, florbal, hokej, házenou, squash, badminton a volejbal, ale také unikátní bežeckou 3D analýzu celého těla RunLABTM.

Naši odborní konzultanti jsou připraveni vám pomoci s výběrem i radou. Přijďte se k nám ponořit do světa sportovních technologií, designu a švédské kvality.

Aktuální dostupnost zboží v Concept Storu můžete jednoduše ověřit v našem e-shopu. Zároveň lze na e-shopu zboží objednat k osobnímu vyzvednutí v obchodě.

Otevírací doba

Pondělí
10:30 - 19:00
Úterý
10:30 - 19:00
Středa
10:30 - 19:00
Čtvrtek
10:30 - 19:00
Pátek
10:30 - 19:00
Sobota
10:30 - 17:00
Neděle
zavřeno

Kde nás najdete?

Budova Trimaran
Na Strži 65, Praha 4 - Pankrác

Zobrazit na mapě

Jak se k nám dostanete?


Kde nás najdete?

Umístění obchodu

Concept Store najdete v přízemí nově postavené budovy Trimaran, která přiléha ke konferenčnímu centru a výškové budově Empiria Tower. Pokud vyjdete postranním východem (vlevo z pohledu na hlavní vchod, u obchodu Next) z nákupního centra Arkády Pankrác, bude náš Concept Store přímo proti Vám, v budově po Vaší levé ruce.  Po výstupu z metra nebo autobusu (zastávka Pankrác) vede nejkratší cesta (cca 100 metrů) k obchodu mezi obchodním centrem Arkády Pankrác a výškovou budouvou Empiria Tower. Za Empiria Tower odbočíte doleva a přijdete přímo k obchodu.

Jak se k nám dostanete?

Veřejná doprava

Concept Store je umístěn cca 100 metrů od stanice metra C - Pankrác a zároveň stejnojménné zastávky hned několika linek autobusů.

Vlastní doprava

Ve směru z centra na Brno sjeďte z magistrály (ulice 5. května) sjezdem na PANKRÁC - Nákupní zóna. Při příjezdu ve směru od Brna sjeďte z  magistrály (ulice5. května) sjezdem na PODOLÍ, PANKRÁC - Nákupní zóna. Po příjezdu na světelnou křižovatku je bílá budova Trimaran přímo proti Vám.

Parkování

Placené parkování je možné v přilehlém parkovacím domě vedle hotelu Panorama (Milevská 7), v garážích nákupního centra Arkády Pankrác (Na Pankráci 86), v garážích obchodního domu Bauhaus (Budějovická 409/1), případně na neplacených i placených venkovních parkovacích místech v okolí prodejny.