Running Center

Running Center

We are helping runners to reach their goals

From the beginning we had a dream - to build a running center where we can help runners with everything they need for their entire active lives.

We wanted to help them with their running technique, and to make their run a very enjoyable activity. We wanted to help them when they didn't know how quickly and what distance they should run. We even wanted to help runners fix aches and pains during a run.

he Salming Running Center is the realization of our dream. We have set up high-quality backgrounds in our store and filled it with quality coaches who not only know everything about running and things connected with it, but at the same time they are able to communicate this knowledge with a warm, human, and enthusiastic approach.

Salming RunLab

Technicky nejvyspělejší 3D analýza běžecké techniky. Zjistěte i ty nejmenší odchylky od ideálního běžeckého stylu a začněte pracovat na jejich nápravě.

Skupinové běžecké tréninky

Pravidelné běžecké tréninky s důrazem na techniku přirozeného běhu a její rozvoj. Zapojte se do naší běžecké komunity a poznejte sílu běhání ve skupině.

Individuální běžecké tréninky

Běžecké tréninky pro 1 – 3 běžce. Nejúčinnější forma tréninku, při které je možné se úzce zaměřit přímo na vaše individuální schopnosti a lépe nastavit jejich rozvoj.

Máte zájem o individuální běžecký trénink? Napište nám na praha@salming.cz a vše doladíme individuálně dle vašich představ.

Individuální běžecký plán

Ta nejsnadnější cesta ke splnění vašeho běžeckého cíle. Ucelený běžecký program sestavený přímo vám na míru.

Firemní tréninky

Hledáte sportovní vyžití pro své zaměstnance nebo jste parta běhajících kolegů, kteří by rádi trénovali systematicky. V tom případě jsme tu pro vás!

Nenašli jste co hledáte?

Pokud máte zájem o jiný typ tréninku, nebo můžeme pomoci jinak, neváhejte nám napsat nebo se zeptat.

Běžečtí koučové Salming RunLAB Praha

Michal Vítů
běžecký expert

Jihočeský rodák z Pelhřimova žije sportem od dětství. V běhu našel zalíbení před pětadvaceti lety, filosoficky vychází z prostředí Běžecké školy Miloše Škorpila. Bohaté zkušenosti s přípravou kondičních běžců získal i díky dlouholetému působení v roli hlavního kouče běžeckého centra Running Mall, bezmála deset let patří ke známým postavám komunity běžeckých vodičů. O běhání píše, přednáší, rozmlouvá. Je šiřitelem přirozeného, rozumného běžeckého přístupu se zvláštním důrazem na zdravotní stránku věci. Tvrdí, že skutečně efektivní, dlouhodobý trénink má člověka rozvíjet, nikoliv poškozovat.

Simona Pancíř Švarcová
běžecký expert

Od mala byla přesně tím dítětem, co nikdy neposedí. Vyzkoušela si jak kolektivní sport – házenou, tak i běžecké školní olympiády. A už tam někde zjistila, že jí chybí soutěživá povaha. Necítí potřebu se porovnávat s druhými, ale spíš překonávat sama sebe a hledat ve sportu vyšší smysl. Již několikátou sezonu s vámi probíhá běžeckým seriálem RunTour s vodičským praporem nad hlavou, kde utvořila profesionální vodičský team. Často ji potkáte na charitativních akcích. Jelikož vše dělá s býčí puntičkářskou povahou, stala se trenérem Běžecké školy Miloše Škorpila. A protože běhání není jen o běhání, věnuje se jako instruktor i posilování a kompenzačním cvičením. S tím jde ruku v ruce výživové poradenství, aby měla komplexní přehled, který je ke zdravému sportování potřeba. Prostě pestrost v pohybu, výživě a celkově životním stylu přináší radost a o tu jí jde především.