Čtvrtek 7. květen 2020 od 10:30

Salming Running Festival

Třídenní běžecký svátek u nás na Pankráci! Nebudou chybět výprodeje minulých kolekcí, běžecké workshopy a ani analýza Salming RunLab pouze za polovinu.

Podrobný popis události

V neděli 3.5. by v Praze na Výstavišti finišovalo Maratonské Expo. Spousta z vás by se ještě na poslední chvilku zastavila v našem stánku, osahala novou kolekci a nakoupila si nějaký ten pár bot za exkluzivní Expo ceny. Samotný maratón vám nevynahradíme, ale možnost nakoupit si loňskou kolekci s minimálně 50% slevou vám zařídit můžeme!

Na co se můžete těšit

  • výprodej loňských modelů běžeckých bot - Greyhound, EnRoute 2, Speed 7,\      
  • workshopy s našimi trenéry Michalem a Simonou
  • základní běžecká analýza Salming RunLab se slevou 50 %
  • možnost otestovat novinky Greyhound, EnRoute3, Speed 8 a Trail 6

Kdy a kde?

Celá akce proběhne u nás v obchodě Salming na Pankráci. Akce bude od čtvrtka do soboty a každý z těchto dní bude otevřeno od 10:30 do 18:30. V rámci těchto dnů máme pro vás, kromě výprodejů, připraveny i speciální workshopy a běžeckou analýzu za polovic!

Výprodej loňské kolekce

Můžete se těšit na naše nejoblíbenější modely jako jsou EnRoute2, Speed 7, Greyhound a další ve slevě 50-70 %. Nebude chybět ani výprodej běžeckého oblečení a doplňků.

Běžecký workshop

Běžecký workshop, který jsme připravili v rámci našeho RUNNING FESTIVALU, bude zaměřený na techniku přirozeného běhu. V jeho rámci bude i možné otestovat naše nejnovější modely bot enRoute3, Trail6, Speed8 a Greyhound.

Povíme a ukážeme si, jak přirozený běh vypadá a také, jaké jsou nejčastější chyby, kterých by se každý běžec měl vyvarovat. Určitě si také projdeme správnou běžeckou abecedu a samozřejmě zodpovíme vše, co vás bude zajímat.

Tato běžecká lekce bude zaměřená hlavně na techniku, nebude nijak extra náročná a vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušenější běžce, kteří by se rádi dozvěděli více.

Délka workshopu: 60-90min 

Registrace workshopů

Běžecká analýza

Salming RunLab běžecká analýza je především jedinečnou běžeckou lekcí, která vám přinese komplexní náhled na váš běžecký styl a na to, jak ho vylepšit a běhat účinněji s menším rizikem zranění.

  1. vyberte si jakýkoliv termín od 7. do 9. 5.
  2. rezervujte variantu ZÁKLADNÍ ANALÝZY
  3. po absolvování analýzy vám bude při placení odečtena sleva 50%

Registrace analýzy

Obecné informace

Stále platí některá nařízení Vlády, ale na vše jsme připraveni. Zdraví a bezpečí našich zaměstnanců a zákazníků je pro nás na prvním místě!

Všichni zaměstnanci nosí povinně zakryté dýchací cesty. Při výdeji používáme ochranné rukavice a prostory pravidelně dezinfikujeme. Při návštěvě obchodu vás prosíme, abyste:

  • Vstupovali pouze s ochranou dýchacích cest (rouška, šátek, …). Bez ní je vstup do obchodu zakázán. 
  • Před prodejnou i v prodejně dodržovali rozestup min. 2 metry od dalších osob
  • Dodržovali aktuální hygienická nařízení.

Jelikož stále platí některá vládní nařízení, musíme kapacitu analýzy i workshopů omezit. Je nutné se předem přihlásit. Všechny vypsané termíny najdete v přehledu událostí.

Detail události

Od: Čtvrtek 7. květen 2020 od 10:30
Do: Sobota 9. květen 2020 od 18:30
Neomezená kapacita
Vstup zdarma
Salming Praha Pankrác, Budova Trimaran, Na Strži 63, Praha 4 - Pankrác
Všechny události